Elementy pasywne Przełącznice Sprzęt i akcesoria Kable Sprzęty pomiarowe Urządzenia aktywne

SFP MM

130059_0_f

Moduł SFP J4858C ProCurve LC 1000Base 550m SX 850nm Hewlett-Packard

HP ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC - transceiver module , Interface (Bus) Type SFP (mini-GBIC) , Dimensions (WxDxH) 1.4 cm x 5.7 cm x 1.2 cm , Weight 20 g , Cabling Type Ethernet 1000Base-SX , Data Link Protocol Gigabit Ethernet , Data Transfer Rate 1 Gbps , Compliant Standards IEEE 802.3z ,
cisco

Moduł SFP MGBSX1 Gigabit SX Cisco

Maksymalne odległości światłowodu (850nm TYP., 830-860nm): 220 metrów (62.5/125um MMF przy 160 MHz/km) , 275 metrów (62.5/125um MMF przy 200 MHz/km) , 500 metrów (50/125um MMF przy 400 MHz/km) , 550 metrów (50/125um MMF przy 500 MHz/km) , moc nadawania: 9.5 do -4dBm , czułość odbioru: -20 do -17dBm , moc wejściowa: -20 do -17dBm , 50/125um: -13dBm , 62.5/125um: -12.5dBm , Rodzaj złącza: Duplex LC , Urządzenia w których jest wykorzystywany: SRW208G, SRW208MP, SRW208P, SR224G, SRW224, SRW224P, SRW224G4, SRW248G4, SRW2008, SRW2008MP, SRW2008P, SR2024, SR2024C, SRW2016, SRW2024, SRW2024P, SRW2048. Szerokość 13,4 mm , Wysokość 8,5 mm , Długość 55,7 mm, Masa netto 0,018 kg
netgear

MODUŁ SFP AGM731F ProSafe MM LC, 550m, 1Gb/s, TX/RX: 850nm Netgear

1 x złącze LC 1000BASE-SX (maks. do 550 m). Kompatybilność: FS726T, FS726TP, FS750T2 FSM7326P, FSM7328S, FSM7352S, GS716T, GS724T, GS748T, GSM7212, GSM7224, GSM7248, GSM7312, GSM7324. Szybkość transmisji: 1000 Mbit/s , Dystans do: 550 m , Typ modułu: SX , Przyłącza: 1x LC , Moduł nadawczo-odbiorczy SFP
zyxel

MODUŁ SFP SFP-SX-D MM LC, 550m, 1Gb/s, TX/RX: 850nm ZYXEL

Obsługuje funkcje Hot-Plug , Zgodność z normami przemysłowymi , Niskie straty mocy , Połączenie: LC Duplex , TX: 850 nm , RX: 850 nm , Czułość lasera: -17 dB , Zasilanie: 3,1 - 3,45 V , Dystans do 550 m , Szybkość transmisji 1000 Mbit/s
TP-LINK

Moduł SFP TL-SM311LM , MM LC, 550m, 1,25Gb/s, TX/RX: 850nm, TP-LINK

Moduł światłowodowy TL-SM311 przeznaczony jest do zwiększania zasięgu transferu inteligentnych i zarządzalnych przełączników do kilku, a nawet kilkudziesięciu kilometrów, spełniając wymagania sieci LAN. W zależności od wymagań sieci i konieczności obniżenia kosztów można wybrać właściwe urządzenie sieciowe do którego podłączony jest moduł światłowodowy. Port: 1,25 Gbps LC duplex MM, Długość fali TX: 850 nm, Długość fali RX: 850 nm, Zasięg portu: 550 km, Okablowanie portu: MM 50/125, 62,5/125, Typ modułu: SFP, Okres gwarancji: 2 lata, Producent: TP-LINK
ULTIMODE

Moduł SFP, MM LC, 2km, 1,25 Gb/s, TX/RX: 1310nm, ULTIMODE

Optyczne moduły serii ULTIMODE zgodne ze standardem SFP to moduły konwertujące sygnał elektryczny na sygnał światłowodowy. Moduł ULTIMODE SFP-023G współpracuje z dwoma światłowodami wielomodowymi przesyłając sygnał z prędkością 1,25 Gb/s. Maksymalny zasięg transmisji wynosi 2 kilometry. Port: 1,25 Gb/s, LC duplex MM, Długość fali TX: 1310 nm, Długość fali RX: 1310 nm, Zasięg portu: 2km, Okablowanie portu: MM 50/125, 62,5/125, Typ modułu: SFP, Okres gwarancji: 2 rok, Producent: ULTIMODE
ULTIMODE

Moduł SFP, MM LC, 550m, 155Mb/s, TX/RX: 850nm, ULTIMODE

Optyczne moduły serii ULTIMODE zgodne ze standardem SFP to moduły konwertujące sygnał elektryczny na sygnał światłowodowy. Moduł ULTIMODE SFP-011M współpracuje z dwoma światłowodami wielomodowymi przesyłając sygnał z prędkością 155 Mb/s. Maksymalna odległość transmisji uwarunkowana jest od rodzaju zastosowanego światłowodu. Dla światłowodu 50/125 μm maksymalna transmisja wynosi do 550m, natomiast dla światłowodu 62,5/125 μm maksymalna odległość transmisji wynosi 300m. Port: 155 Mbps LC duplex MM, Długość fali TX: 850 nm, Długość fali RX: 850 nm, Zasięg portu: 550m, Okablowanie portu: MM 50/125, 62,5/125, Typ modułu: SFP, Okres gwarancji: 2 rok, Producent: ULTIMODE
baselink

Moduł SFP, MM LC, 550m, 1,25G, TX: 850nm Base Link

Port: 1,25 Gbps LC duplex MM, Długość fali TX: 850 nm, Długość fali RX: 850 nm, Zasięg portu: 550 km, Okablowanie portu: MM 50/125, 62,5/125, Typ modułu: SFP, Okres gwarancji: 1 rok, Producent: Base Link

wykonany:

Wyposażony jest w wysokiej klasy nadajnik laserowy VCSEL klasy 1, pracujący na długości fali 850nm. Do transmisji wykorzystywane są dwa wielomodowe włókna światłowodowe, zakończone złączami LC/PC. Moduły współpracują z większością dostępnych na rynku urządzeń wyposażonych w porty SFP i wspierających standard IEEE 802.3z 1000Base-FX.
baselink

Moduł SFP, MM LC, 2km, 1,25Gbps, TX: 1310nm Base Link

Port: 1,25 Gbps LC duplex MM, Długość fali TX: 1310 nm, Długość fali RX: 1310 nm, Zasięg portu: 2 km, Okablowanie portu: MM 50/125, 62,5/125, Typ modułu: SFP, Okres gwarancji: 1 rok, Producent: Base Link

wykonany:

Wyposażony jest w wysokiej klasy nadajnik laserowy VCSEL klasy 1, pracujący na długości fali 1310nm. Do transmisji wykorzystywane są dwa wielomodowe włókna światłowodowe, zakończone złączami LC/PC. Moduły współpracują z większością dostępnych na rynku urządzeń wyposażonych w porty SFP i wspierających standard IEEE 802.3z 1000Base-FX.
baselink

Moduł SFP, MM LC, 2km, 155M, TX: 1310nm Base Link

Port: 1x 155 Mbps LC duplex MM, Długość fali TX: 1310 nm, Długość fali RX: 1310 nm, Zasięg portu: 2 km, Okablowanie portu: MM 50/125, 62,5/125, Typ modułu: SFP, Okres gwarancji: 1 rok, Producent: Base Link

wykonany:

Wyposażony jest w wysokiej klasy nadajnik laserowy VCSEL klasy 1, pracujący na długości fali 1310nm. Do transmisji wykorzystywane są dwa wielomodowe włókna światłowodowe, zakończone złączami LC/PC. Moduły współpracują z większością dostępnych na rynku urządzeń wyposażonych w porty SFP i wspierających standard IEEE 802.3z 1000Base-FX.
08494

Moduł SFP+ 1x 10 Gbps LC MM, 300 m Wave Optics

Port: 1x 10 Gbps LC MM, Długość fali TX: 850 nm, Długość fali RX: 850 nm, Zasięg portu: 300 km, Okablowanie portu: 50/125, 62,5/125, Typ modułu: SFP+, Okres gwarancji: 1 rok, Producent: Wave Optics
08494

Moduł SFP 1x 1000 Mbps LC MM, 550 m, TX: 850 nm Wave Optics

Port: 1x 100 Mbps LC MM, Długość fali TX: 850 nm, Długość fali RX: 850 nm, Zasięg portu: 550 km, Okablowanie portu: 50/125, 62,5/125, Typ modułu: SFP, Okres gwarancji: 1 rok, Producent: Wave Optics
08494

Moduł SFP 1x 100 Mbps LC MM, 2 km, TX: 1310 nm Wave Optics

Port: 1x 100 Mbps LC MM, Długość fali TX: 1310 nm, Długość fali RX: 1310 nm, Zasięg portu: 2 km, Okablowanie portu: 50/125, 62,5/125, Typ modułu: SFP, Okres gwarancji: 1 rok, Producent: Wave Optics

SFP SM

cisco

MODUŁ SFP SM LC 1000BASE-LX 10KM 1310NM CISCO MGBLX1

Media: SMF (Single-mode fiber) , Zastosowanie:1000BASE-LX , Typ złącza:Duplex LC , Typowa długość fali (Tx): 1310nm , Zakres fali (Rx):1310nm , Maksymalna odległość: do 10km , Średnia moc wyjściowa: -9,5 dBm do -3 dBm , Czułość odbiornika: -20 dBm (typ) , Przeciążenie odbiornika: -3dBm (min) , Wymiary (W x H x D): 13,4 x 8,5 x 56,5 mm , Waga: 0.018 kg , Zasilanie: 1W (max) , Temperatura podczas pracy: 0°C do 70°C , Temperatura przechowywania: -40°C do 85°C , Wilgotność podczas pracy: 10% do 85% bez kondensacji , Wilgotność podczas przechowywania: 5% do 90% , Zgodność: FCC Part 15 Class B EN55022 Class B (CISPR 22B) VCCI Class B , Bezpieczeństwo: FDA 21 CFR 1040.10 and 1040.11 EN60950, EN (IEC) 60825-1,2 ,
lightoptics

MODUŁ SFP SM LC 1,25GB/S 20KM 1310NM LightOptics

Rodzaj złącza LC (duplex) , Typ modułu SFP (mini GBIC) , Długość fali TX 1310nm , Długość fali RX 1310nm , Typ światłowodu SM , Zasięg 20km , Budżet mocy optycznej 14dB , DDM nie , Temperatura pracy 0℃~+70℃ , Producent LightOptic , Gwarancja 12 miesięcy ,
ultimode_sm

MODUŁ SFP SM LC 1,25GB/S 20KM 1310NM ULTIMODE

ULTIMODE SFP-203G, Typ modułu: SFP (IEEE 802.3z 1000Base-FX) , Typ światłowodu:jednomodowy (8.3/125μm, 8.7/125μm, 9/125μm, 10/125μm) , Typ złączy: LC, Zasięg transmisji: do 20 km , Prędkość transmisji: do 1,25 Gb/s , Długość fali Tx/Rx: 1310 nm / 1310 nm , Moc Tx/Czułość Rx: -8...-3 / <-24 dBm , Temperatura pracy: 0oC ... 70oC Zasilanie: DC 3,3V (zasilanie z portu SFP) ,
netgearsm

Moduł SFP AGM732F ProSafe LC, 1000 Mb/s, 10km, 1310nm NETGEAR

Kompatybilność FS726T, FS726TP, FS750T2, FSM7326P, FSM7328S, FSM7352S, GS716T, GS724T, GS748T, GSM7212, GSM7224, GSM7248, GSM7312, GSM7324 Szybkość transmisji 1000 Mbit/s, Dystans do 10Km, Typ modułu LX, Przyłącza 1 x LC,
zyxel

Moduł SFP-LX-10-D , LC ,1000 Mb/s, 10km, 1310nm, ZyXEL

Długość fali nadawania: 1310 nm , Długość fali odbierania: 1310 nm , Czułość lasera: -20 dB , Zasilanie: 3,1 - 3,45 V , Interfejsy (Komputer/Multimedia) LC , Typ modułu LX , Przyłącza 2 x LC , 10/100/1000 MBit/s , Dystans do 10km ,
TP-LINK

Moduł SFP TL-SM311LS, 1000 Mb/s, LC, do 10 km TP Link

Standardy i protokoły IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP Długość fali 1310nm , Zasilanie 3,3V , Kabel Światłowód jednomodowy , Typ światłowodu 9/125 um jednomodowy , Maksymalna długość kabla 10km , Prędkość transmisji 1,25Gb/s , Typ portu LC , Certyfikaty FCC, CE , Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~70℃ (32℉~158℉) , Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
bl

Moduł SFP, SM LC, 160km, 1,25G, TX: 1550nm Base Link

Moduł SFP Base Link BL-SFPGS155-160L, Prędkość do 1,25 Gbps Złącze LC Duplex , Długość fali TX 1550 nm , Długość fali RX 1550 nm , Moc TX 3 ~ 7 dBm , Czułość RX -37 dBm , Typowy zasięg 160 km , Typ światłowodu SM , Napięcie zasilania +3,3V , Temperatura pracy 0°C ~ +70°C , Obudowa metal , Standardy SFP MSA ,SFF-8472
bl

Moduł SFP, SM LC, 120km, 1,25G, TX: 1550nm Base Link

Moduł SFP Base Link BL-SFPGS155-120L, Prędkość do 1,25 Gbps Złącze LC Duplex , Długość fali TX 1550 nm , Długość fali RX 1550 nm , Moc TX 0 ~ 5 dBm , Czułość RX -31 dBm , Typowy zasięg 120 km , Typ światłowodu SM , Napięcie zasilania +3,3V , Temperatura pracy 0°C ~ +70°C , Obudowa metal , Standardy SFP MSA ,SFF-8472
bl

Moduł SFP, SM LC, 100km, 1,25G, TX: 1550nm Base Link

Moduł SFP Base Link BL-SFPGS155-100L, Prędkość do 1,25 Gbps Złącze LC Duplex , Długość fali TX 1550 nm , Długość fali RX 1550 nm , Moc TX 0 ~ 5 dBm , Czułość RX -28 dBm , Typowy zasięg 120 km , Typ światłowodu SM , Napięcie zasilania +3,3V , Temperatura pracy 0°C ~ +70°C , Obudowa metal , Standardy SFP MSA ,SFF-8472
bl

Moduł SFP, SM LC, 80km, 1,25G, TX: 1550nm Base Link

Moduł SFP Base Link BL-SFPGS155-80L, Prędkość do 1,25 Gbps Złącze LC Duplex , Długość fali TX 1550 nm , Długość fali RX 1550 nm , Moc TX -2 ~ 4 dBm , Czułość RX -23 dBm , Typowy zasięg 80 km , Typ światłowodu SM , Napięcie zasilania +3,3V , Temperatura pracy 0°C ~ +70°C , Obudowa metal , Standardy SFP MSA ,SFF-8472
bl

Moduł SFP, SM LC, 40km, 1,25G, TX: 1310nm Base Link

Moduł SFP Base Link BL-SFPG131-40L, Prędkość do 1,25 Gbps Złącze LC Duplex , Długość fali TX 1310 nm , Długość fali RX 1310 nm , Moc TX -5 ~ 2 dBm , Czułość RX -23 dBm , Typowy zasięg 40 km , Typ światłowodu SM , Napięcie zasilania +3,3V , Temperatura pracy 0°C ~ +70°C , Obudowa metal , Standardy SFP MSA ,SFF-8472
bl

Moduł SFP, SM LC, 20km, 1,25G, TX: 1310nm Base Link

Moduł SFP Base Link BL-SFPGS131-20L,, Prędkość do 1,25 Gbps Złącze LC Duplex , Długość fali TX 1310 nm , Długość fali RX 1310 nm , Moc TX -9 ~ 0 dBm , Czułość RX -23 dBm , Typowy zasięg 20 km , Typ światłowodu SM , Napięcie zasilania +3,3V , Temperatura pracy 0°C ~ +70°C , Obudowa metal , Standardy SFP MSA ,SFF-8472
bl

Moduł SFP, SM LC, 10km, 1,25G, TX: 1310nm Base Link

Moduł SFP Base Link BL-SFPG131-10L, Prędkość do 1,25 Gbps Złącze LC Duplex , Długość fali TX 1310 nm , Długość fali RX 1310 nm , Moc TX -9 ~ 0 dBm , Czułość RX -23 dBm , Typowy zasięg 10 km , Typ światłowodu SM , Napięcie zasilania +3,3V , Temperatura pracy 0°C ~ +70°C , Obudowa metal , Standardy SFP MSA ,SFF-8472
WO

Moduł SFP 1000 Mbps LC SM, 120 km, TX: 1550 nm Wave Optics

Wave Optics, WO-SSL-1215-120K , Port: 1x 1000 Mbps LC SM; Długość fali TX: 1550 nm; Długość fali RX: 1550 nm; Zasięg portu: 120 km; Okablowanie portu: 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm; Typ modułu: SFP; Okres gwarancji: 1 rok; Producent: Wave Optics
WO

Moduł SFP 1000 Mbps LC SM, 80 km, TX: 1550 nm Wave Optics

Wave Optics, WO-SSL-1215-080K , Port: 1x 1000 Mbps LC SM; Długość fali TX: 1550 nm; Długość fali RX: 1550 nm; Zasięg portu: 80 km; Okablowanie portu: 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm ; Typ modułu: SFP; Okres gwarancji: 1 rok; Producent: Wave Optics
WO

Moduł SFP 1000 Mbps LC SM, 60 km, TX: 1550 nm Wave Optics

Wave Optics, WO-SSL-1215-060K, Port: 1x 1000 Mbps LC SM; Długość fali TX: 1550 nm; Długość fali RX: 1550 nm; Zasięg portu: 60 km; Okablowanie portu: 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm; Typ modułu: SFP; Okres gwarancji: 1 rok; Producent: Wave Optics
WO

Moduł SFP 1000 Mbps LC SM, 40 km, TX: 1310 nm Wave Optics

Wave Optics, WO-SSL-1213-040K, Port: 1x 1000 Mbps LC SM; Długość fali TX: 1310 nm; Długość fali RX: 1310 nm; Zasięg portu: 40 km; Okablowanie portu: 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm ; Typ modułu: SFP; Okres gwarancji: 1 rok; Producent: Wave Optics
WO

Moduł SFP 1000 Mbps LC SM, 20 km, TX: 1310 nm Wave Optics

Wave Optics, WO-SSL-1213-020K, Port: 1x 1000 Mbps LC SM; Długość fali TX: 1310 nm; Długość fali RX: 1310 nm; Zasięg portu: 20 km; Okablowanie portu: 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm ; Typ modułu: SFP; Okres gwarancji: 1 rok; Producent: Wave Optics

SFP WDM

MEDIA KONWERTERY

TL-MC1400

Adapter media konwerterów TP-LINK TL-MC1400 do szafy rack 19”

montaż do szafy typu RACK 19", 14 slotów pod media konwertery, dwa wentylatory, obsługa typu Plug and Play, izolacja elektryczna każdego wejścia na konwertery, zabezpieczenie nadnapięciowe i nadprądowe, w obudowie TL-MC1400 można umieszczać media konwertery TP-LINK , możliwy montaż drugiego zasilacza.
l1311

Media konwerter TP-LINK MC220L SFP

1 port Ethernet 1000 Mb/s na RJ-45, slot SFP (IEEE 802.3z 1000Base-FX), diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia, bardzo łatwa instalacja (plug and play), w komplecie zasilacz
l11721

Media konwerter TP-LINK MC112CS – 100 Mb/s, jednomodowy, SC, 20 km, WDM

1 port Ethernet 10/100 Mb/s na RJ-45, duża odległość transmisji - 20 km, transmisja przez jedno włókno światłowodowe jednomodowe (WDM), diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia, bardzo łatwa instalacja (plug and play), Tx:1310 nm Rx:1550 nm
l11721

Media konwerter TP-LINK MC111CS – 100 Mb/s, jednomodowy, SC, 20 km, WDM

1 port Ethernet 10/100 Mb/s na RJ-45, duża odległość transmisji - 20 km, transmisja przez jedno włókno światłowodowe jednomodowe (WDM), diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia, bardzo łatwa instalacja (plug and play), Tx:1550 nm Rx:1310 nm
Konwertery, transceivery Tp-Link konwerter MC100CM

Media konwerter TP-LINK MC210CS – 1000 Mb/s, jednomodowy, SC,15 km

1 port Ethernet 1000 Mb/s na RJ-45, odległość transmisji - 15 km, auto MDI/MDI-X na porcie TX, transmisja przez dwa światłowody jednomodowe, diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia, bardzo łatwa instalacja (plug and play), w komplecie zasilacz
Konwertery, transceivery Tp-Link konwerter MC100CM

Media konwerter TP-LINK MC110CS – 100 Mb/s, jednomodowy, SC, 20 km

1 port Ethernet 10/100 Mb/s na RJ-45, odległość transmisji - 20 km, auto MDI/MDI-X na porcie TX, transmisja przez dwa światłowody jednomodowe, diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia, bardzo łatwa instalacja (plug and play), w komplecie zasilacz
Konwertery, transceivery Tp-Link konwerter MC100CM

Media konwerter TP-LINK MC200CM – 1000 Mb/s, wielomodowy, SC, 550 m

1 port Ethernet 1000 Mb/s na RJ-45, odległość transmisji - 0,5 km, auto MDI/MDI-X na porcie TX, transmisja przez dwa światłowody wielomodowe, diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia, bardzo łatwa instalacja (plug and play), w komplecie zasilacz
Konwertery, transceivery Tp-Link konwerter MC100CM

Media konwerter TP-LINK MC100CM – 100 Mb/s, wielomodowy, SC, 2 km

1 port Ethernet 10/100 Mb/s na RJ-45, odległość transmisji - 2 km, auto MDI/MDI-X na porcie TX, transmisja przez dwa światłowody wielomodowe, diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia, bardzo łatwa instalacja (plug and play), w komplecie zasilacz
l5215+

Adapter media konwerterów do szafy rack 19” ULTIMODE

montaż do szafy typu RACK 19", 14 slotów pod media konwertery, obudowa wyposażona w dwa zasilacze (redundantne), obsługa typu Plug and Play, chłodzenie mechaniczne
l1573

Media konwerter ULTIMODE MT-202G 1310 (SM – MM) ULTIMODE

zamiana medium transmisyjnego ze światłowodu jednomodowego na światłowód wielomodowy, złącza optyczne typu SC/PC, transmisja w drugim oknie - 1310 nm, transmisja wielomodowa na odległość do 2 km, transmisja jednomodowa na odległość do 20 km, prędkość transmisji 1000 Mb/s, diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia, bardzo łatwa instalacja (plug and play), w komplecie zasilacz
l1301

Media konwerter ULTIMODE M-100G/SFP ULTIMODE

1 port Ethernet 10/100/1000 Mb/s na RJ-45, slot SFP (IEEE 802.3z 1000Base-FX), diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia, bardzo łatwa instalacja (plug and play), w komplecie zasilacz
l10025

Media konwerter M-207G 1Gb/s ULTIMODE

1 port Ethernet 10/100/1000 Mb/s na RJ-45, duża odległość transmisji - 20 km, transmisja przez jedno włókno światłowodowe jednomodowe (WDM), diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia, bardzo łatwa instalacja (plug and play), komplet zawiera - 2 urządzenia nadawczo-odbiorcze i dwa zasilacze
l10025

Media konwerter ULTIMODE M-207M ULTIMODE

1 port Ethernet 10/100 Mb/s na RJ-45, duża odległość transmisji - 20 km, transmisja przez jedno włókno światłowodowe jednomodowe (WDM), diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia, bardzo łatwa instalacja (plug and play), komplet zawiera - 2 urządzenia nadawczo-odbiorcze i dwa zasilacze
l10025

Media konwerter ULTIMODE M-403M ULTIMODE

1 port Ethernet 10/100 Mb/s na RJ-45, duża odległość transmisji - 40 km, transmisja przez dwa światłowody jednomodowe, diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia, bardzo łatwa instalacja (plug and play), w komplecie zasilacz
l10025

Media konwerter M-203G ULTIMODE

1 port Ethernet 10/100/1000 Mb/s na RJ-45, duża odległość transmisji - 20 km, transmisja przez dwa światłowody jednomodowe, diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia, bardzo łatwa instalacja (plug and play), w komplecie zasilacz
l10025

Media konwerter M-023G 1Gb/s ULTIMODE

1 port Ethernet 10/100/1000 Mb/s na RJ-45, odległość transmisji - 2 km, transmisja przez dwa światłowody wielomodowe, diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia, bardzo łatwa instalacja (plug and play), w komplecie zasilacz
l10025

Media konwerter M-023M ULTIMODE

1 port Ethernet 10/100 Mb/s na RJ-45, odległość transmisji - 2 km, transmisja przez dwa światłowody wielomodowe, diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia, bardzo łatwa instalacja (plug and play), w komplecie zasilacz

VIDEO KONWERTERY

l2080

Wideo konwerter TVI-FO ULTIMODE HDTVI-208 (8 kanałów, DATA, SM, 20km)

8 kanałów wizji, 1 kanał danych, transmisja wizji z kamer HD-TVI (720p oraz 1080p), AHD oraz analogowych PAL, duża odległość - 20km, transmisja jednym światłowodem (WDM), diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia, w komplecie: nadajnik, odbiornik i 2 zasilacze, bardzo łatwa instalacja, montaż w systemie RACK 19''

zastosowanie:

Wideo konwerter ULTIMODE HDTVI-208 pozwala na transmisję ośmiu kanałów wizji z kamer HD-TVI, AHD lub kamer analogowych PAL oraz jednego kanału danych (RS-485) przez jedno włókno światłowodowe na odległość do 20 km.
l2040

Wideo konwerter TVI-FO ULTIMODE HDTVI-204 (4 kanały, SM, 20km)

4 kanały wizji, 1 kanał danych, transmisja wizji z kamer HD-TVI (720p oraz 1080p), AHD oraz analogowych PAL, duża odległość - 20km, transmisja jednym światłowodem (WDM), diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia, w komplecie: nadajnik, odbiornik i 2 zasilacze, bardzo łatwa instalacja

zastosowanie:

Wideo konwerter ULTIMODE HDTVI-204 pozwala na transmisję czterech kanałów wizji z kamer HD-TVI, AHD lub kamer analogowych PAL oraz jednego kanału danych przez jedno włókno światłowodowe na odległość do 20 km.
l2030

Wideo konwerter TVI-FO ULTIMODE HDTVI-202 (2 kanały, SM, 20km)

wykonany:

2 kanały wizji, transmisja wizji z kamer HD-TVI (720p oraz 1080p), analogowych PAL oraz AHD pracujących w trybie PAL, duża odległość - 20km, transmisja jednym światłowodem (WDM), diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia, w komplecie: nadajnik, odbiornik i 2 zasilacze, bardzo łatwa instalacja

zastosowanie:

Wideo konwerter ULTIMODE HDTVI-202 pozwala na transmisję dwóch kanałów wizji z kamer HD-TVI lub kamer analogowych PAL przez jedno włókno światłowodowe na odległość do 20 km.
l2020

Wideo konwerter TVI-FO ULTIMODE HDTVI-201 (1 kanał, SM, 20km)

1 kanał wizji, transmisja wizji z kamer HD-TVI (720p oraz 1080p), analogowych PAL oraz AHD pracujących w trybie PAL, duża odległość - 20km, transmisja jednym światłowodem (WDM), diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia, w komplecie: nadajnik, odbiornik i 2 zasilacze, bardzo łatwa instalacja

zastosowanie:

Wideo konwerter ULTIMODE HDTVI-201 pozwala na transmisję jednego kanału wizji z kamer HD-TVI lub kamer analogowych PAL przez jedno włókno światłowodowe na odległość do 20 km.
h3608++

Konwerter sygnału HDMI na światłowód + przedłużacz pilota

Transmisja przy pomocy jednego włókna światłowodowego (jednomodowy, max. 20 km, złącze SC), Tryb obrazu 1080p, Wbudowany przedłużacz sygnału podczerwieni z pilota,

zastosowanie:

Konwerter HDMI na na światłowód marki Signal HD umożliwia transmisję sygnału HDMI (również materiałów HD) światłowodem jednomodowym na odległość do 20 km. Urządzenie zapewnia również transmisję sygnału z pilota zdalnego sterowania umożliwiając zdalną kontrolę nad źródłem sygnału. W zestawie znajduję się nadajnik oraz odbiornik.